Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu 10.10 alatt a legegysze...

Ubuntu 10.10 alatt a legegyszerűbben, hogy tudok futtatni . Exe fájlt?

Figyelt kérdés
Jelen esetben annak a szervernek ahol játszom a saját minecraft kliensét szeretném futtatni de nem megy, mit kellene tennem mert tudom, hogy lehet ( említették ) csak azt nme, hogy hogyan.

2012. dec. 1. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
minecraftos részt nem értem... de exe fájlt.... először is nyiss egy terminált. majd írd be, hogy "sudo apt-get install wine" idézőjelek nélkül... add meg a root jelszót és utána ezzel a progival minden fog menni: wine (kivéve ami nem)
2012. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A wine alá még fel kell tenni a JRE-t is.

Biztos h a szerveren akarod a klienst futtatni?

2012. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. A terminálnál mikor meg akarom adni a jelszavam nem tudok gépelni...hiába ütöm a billentyűket nem ír ki semmit, csak az entert veszi.

2. Nem a klienst akarom szerveren futtatni hanem a szerveren amin játszom, annak van külön kliense...

2012. dec. 1. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja jó :D...kipróbáltam, rájöttem, hogy miért nem megy, de miután befejezi a frissítést és jobblikkel rámegyek a minecraft.exe-re, majd rámegyek, hogy megynyitás winel egy hibaüzetenet dob ki ami a következő linken van ( lefotóztam és feltettem képfeltöltésekre )

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. dec. 1. 12:10
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi a rossz linkért, rosszat másoltam ki :)

2012. dec. 1. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Terminálban beírva: wine Minecraft.exe mit dob ki?

(biztos, hogy ilyen alap linux műveltség hiányában is neked ezt kell csinálni?)

2012. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki ( kötőjel nélkül ) -wine:cannot find :"C:\\windows\\system32\\mineraft.exe" -


Igen biztos, hogy ezt kell csinálnom mivel bár a linuxhoz még nem értek annyira ( nincs egy napja, hogy fent van a gépemen ) épp itt az alakalom, hogy megtanuljam, és igen ezzel akarom kezdeni, hogy mégis hogyan tudnám elindítani a játékom Ubuntun...

2012. dec. 1. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a wine beállítása is problémásnak tűnik. Miért a system32-ben keresi az exe fájlt? Nekem nem ott szokta.

Miért ilyen régi disztrót tettél fel? Lassú a géped?

2012. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, elég gyenge vassal rendelkezem:- 3,2 Ghz Intel Celeron - 512 Mb Ram - 128 Mb Ncidia Vkari....tudom-tudom gyenge, de ha tudnám bővíteni már megtettem volna, most nem az a lényeg hanem azt, hogy miként tudnám elindítani márt azt az exet....
2012. dec. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!