Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps (valaki segítene, többi...

Fraps (valaki segítene, többi lent)?

Figyelt kérdés
Na, az a gond hogy ha a játékból velvetem egy videót,és visszanézem ahova elmentette,akkor sötét a kép, nagyon de nagyon halk amit felvettem ha maxra felcsavarom a hangfalat, épp épp hogy lehet egy kicsit hallani, valaki tudna segíteni? részletesen leírná hogy mit kell csinálnom? nagyon megköszönném, ja és windows xp-m van. mégegyszer köszönöm előre is.
2012. dec. 1. 13:55
1 2
 1/19 kingler ***** válasza:
A fraps eredeti vagy csak 30 mp-t tudsz csak felvenni? Meg szerintem fraps beállítás hiba lesz ... Vagy pedig a gép volume le van vidve. Most telson írtam de este fele tudok fraps beállítást is mondani.
2012. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Eredeti,köszi szépen.
2012. dec. 1. 16:19
 3/19 A kérdező kommentje:
Eredeti, köszi a választ.
2012. dec. 1. 16:22
 4/19 kingler ***** válasza:
na melyik verzió van meg ????
2012. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3.4.7
2012. dec. 1. 19:22
 6/19 kingler ***** válasza:

xD nekem a 3.1.2 van meg és tökéletesen működik. NA de elméletileg van 4 fül 1. general ott van 5 fehér négyzet abból nekem a MÁSODIK van bepipálva csak... 2. FPS (ez tetszőleges) 3. Movies na itt az fps beálítás mind1 meg az is hogy hova menti az alatt van egy négyzet az nincs bepipálva a másik oldalon be van pipálva a record win7 sound és stereo-ra van álítva. több nincs pepipálva 4. Screenshoots jpg és nincs pipa sehol... nekem ilyen és jól működik... Ám OP rendszer milyen ??? Próbáld meg letölteni az én verziómat... szval igy néz ki az enyém :

[link]

2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kingler ***** válasza:
persze nekem is teljes de csak a képet nézzd
2012. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm majd megnézem.
2012. dec. 1. 19:55
 9/19 A kérdező kommentje:

Windows Xp-m van.

Letöltöttem a te verziódat, akkor se jó

Mit tudsz javasolni, mit állítsak a hangerő szabályzólon? előre is köszi.

2012. dec. 1. 22:20
 10/19 kingler ***** válasza:
Fura..... Hát a hangszabályozónál minden maxra.. Amúgy LEHET DE NEM BIZTOS, hogy a hangkártyával van gond. A kép a vga-tól függ lehet a vidkari is a gond .... Milyen konfigod van??? ....
2012. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!