Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan videószerkesztőp...

Krisa008 kérdése:

Létezik olyan videószerkesztőprogram, amely képes használni a . Veg formátumú fájlokat? Vagy esetleg meg lehet valahogy oldani, hogy fusson Windows Xp-n a Sony Vegas Pro 11?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van .veg formátumú fájlom, melyet meg szeretnék szerkeszteni, de Vegas Pro 11 kell hozzá viszont nekem Windows Xp operációs rendszerem van, amin a 11 nem fut.
2012. dec. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sony Vegas Pro 10 vagy 9?
2012. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a .VEG fájl az csak a projektfájl.


1. Ezt semmivel nem tudod szerkeszteni csak Sony Vegas-al...

2. Projektfájl, amivel meg semmit nem tudsz kezdeni ha nincsenek meg az eredti videók, amikből a projetk készült, ami ugye több GB-nyi filmet jelent...

2012. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, meg van a projektfájl is meg a videók is amikből össze lett rakva, csak az a baj, hogy a projektfájl Vegas Pro 11-el lett készítve, de nekem ugye Xp-m van amin nem fut a Vegas 11 és a projektfájlt ez esetben nem tudom megnyitni a Vegas 10-el, mert kiírja, hogy újabb verziójú szoftver kell.
2012. dec. 1. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A .VEg-et csak a Sony ismeri és használja. Ha ezen belül még ráadásul pont a 11-es verzió kell akkor sajnos nem tudsz mit csinálni...
2012. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Vegas fejlesztői nem gondoltak a visszafele kompatibilitásra akkor igazán nincs mit tenni, marad a vegas 11.
2012. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem lehetséges valahogy megoldani, hogy fusson a 11 Xp-n is?!
2012. dec. 1. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Esetleg megkérhetsz valakit - pl aki ezt a projektet készitette - hogy mentse el régebbi verzióra, ha tud ilyet a vegas. Korábbi verziók tudtak olyat hogy szöveges fáljba mentettek, nem .veg kiterjesztéssel, lehet neked ez is elég.

2012. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!