Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért felejti el az Opera a...

Miért felejti el az Opera a beállításaimat minden kilépéskor?

Figyelt kérdés

Pl. beállítom a google-t a gyorsindítómba, ki x-elem az egészet, és amikor újra megynyitom, nyoma sincs a google-nek!! Vagy megjegyeztetek vele egy jelszót, ha kilépek, és újra elinfítom, elfelejti! Meg az is a problémám, hogy az 1000 éves jegyzeteket nemlehet törölni, sőt, újakat se lehet beírni, mert amíg nem lépek ki, addig látszanak az újak és eltúűnnek a régiek, de ha kilépek és újra elinítom, visszajönnek a régiek és eltűnnek az újak! Mintha mi sem történt volna!! Mit tegyek, mi lehet a gond?

Köszi a válaszokat előre is!! :)


2009. aug. 18. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tölts le újat, ezt a régit meg töröld. Nekem ugyanez volt vele a bajom, kidobtam. Most már inkább a Chrome-t használom.
2009. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Opera Portable változatánál semmi gond nálam. [link]
2009. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is sok gondom volt az Operával...most Mozilla Firefoxot használok és sokkal jobb.
2009. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a Leggyakrabban látogatott webhelyekhez, akkor tölts le és telepíts Google Chrome-t. Hasonló az Operához, kevés memóriával beéri és gyors.
2009. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne halgas az idiótákra. Vagy nagyon el van már csesződve a telepítésed, ebben az esetben zúzd le és telepítsd újra, vagy valami hozzáférési gond van, esetleg nincs helyed a C-n (vagy ahol van), és nem tudje lementeni a beállításait.
2009. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: már "lezúztam" jópárszor, és nem használ. A C-n pedig 62 GB szabad memória van...még ötletek? Mit csináljaaak? :S
2009. szept. 11. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Halgas helyesen írva>>> hallgass <<< te kis ...
2009. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Használj Google Chrom-ot.
2009. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami one-use verziót szedtél le? Ha leszeded az opera.com oldalról a legújabb stabil verziót és azzal is gáz van, akkor nálad van valami szar.
2009. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindent hivatalos oldalról kell letölteni, akkor nincs baj.
2009. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!