Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megnyitni az...

Henny23 kérdése:

Hogyan tudnám megnyitni az Adobe Bridge-en keresztül a Camera Raw programo?

Figyelt kérdés

Ha egy Raw képet akarok megnyitni a Bridge Camera Raw-jával folyton egy hibaüzenetet ír ki és a neten nem találtam róla semmi használhatót. Mi a teendő ilyenkor ?

Üzenet:

"A Bridge szülőalkalmazás nem aktív. A Bridge alkalmazás működéséhez az szükséges, hogy előzőleg legalább egyszer elindítsanak egy terméket a funkció engedélyezéséhez."

Adobe Bridge CS6



2012. dec. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A Bridge egy segédprogram, híd az Adobe alkalmazások között. A hiba arra utal, hogy nem lett elindítva még olyan program ami ezt használja, például a Photoshop.
2012. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El van indítva az is.
2012. dec. 1. 22:37
 3/9 Szijártó Piroska válasza:
Jó lenne, ha erre valaki tudná a választ, mert nekem is pont ez a problémám. Már arra is gondoltam, hogy csak a legálisan telepített programon működik. De ezt ki tudja megmondani?
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szijártó Piroska válasza:
Most már biztosra veszem, hogy csak legális telepítésnél működik. Mivel nincs aktiválva, korlátozza a lehetőségeket.
2013. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kuti92 válasza:
Nem csak legális telepítésnél működik, én még régebben feltelepítettem a Photoshoppot, és működött rendesen a Camera Raw Bridge-en keresztül...Tegnap feltelepítettem az Illustratort, és azóta nem megy...
2013. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kuti92 válasza:
Viszont ha belépünk a Photoshopba, megnyitjuk a Mini Bridge panelt, ott kikeressük a képet, akkor jobb klikket nyomvaj kiválaszthatjuk azt az opciót, hogy megnyitás Camera Rawban, és úgy működik a dolog
2013. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is ez a gondom... de igy meglehet nyitni : http://www.youtube.com/watch?v=j-In2pmUzTw
2013. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csabi82 válasza:

Hali!


Nekem ez bejött:


If anyone else is still having this problem, I've found a simple solution. Go to the Bridge folder in Program Files. Rename AMTLib.dll to AMTLib.dlx. COPY (I mean copy, don't move) the atmlib.dll file from the Photoshop folder in Program Files to the Bridge folder. Restart Bridge. Problem should be solved!


CS6 és Win7-tel...

2013. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csabi82 válasza működik Photoshop CC-vel is, online letöltött Bridge-el. Köszi Csabi!
2015. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!