Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszanézni, hogy...

Hogy lehet visszanézni, hogy a számítógép milyen programokat használt?

Figyelt kérdés
Amikor otthonvagyok, és pl játszom, az apám vissza tudja nézni, hogy én játszottam azzal a játékkal.

#program #visszanézés #program visszanézése
2012. dec. 2. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen (Rejthető) program.

pl. Salfeld Child Control 2012

(Child Control... a varázsszó)

megmutatja a telepítőjének, de csak annak, jelszó beírása után!) hogy milyen alkamazásokat futtak a gépen, milyen weblapokat látogattak meg stb.

sőt, korlátozni is lehet vele a géphasználatot, vagy az Internet használatot, és blokkolni egyes weboldalakat stb.

2012. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

akarattal, NE a különböző keylogger programokat említem, mert azok már, azt is rögzítik, hogy milyen billentyűket nyomsz meg a klaviaturán és ez már személyiségi jogokat sértő, büntethető cselekménynek számít.

(Bár ezeket a progikat, egy megbízható víruskergető egyből kiszúrja, és így, csökkentett módban eltávolíthatók.)

2012. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!