Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3 lag. Mit...

Assassin's Creed 3 lag. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A minap ki akartam próbálni az új Assassin's Creedet. Egészen addig nem volt semmi baj, amíg Bostonba nem értem, ott annyira lelassult és akadozott a játék, hogy élvezhetetlen lett. Pedig nem egy ócskavas a gépem (AMD A6 Quad Core; Ati Radeon HD 6520G 1Gb, 4 Gb RAM) és a játék összes paraméterét minimumra vettem. Esetleg ti tudtok adni pár hasznos tippet, ami megoldhatja ezt a problémát? Előre is köszönöm a tanácsokat! :)

2012. dec. 2. 10:23
 1/4 geriko7 válasza:

Zárd be torrent, skype, hamachi, skype extra stb...

Ha úgy se jó akkor Assassin's Creed menü ott Options és ott állítgassad grafika stb...

2012. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek megvoltak. Még a játék konfigurációs .ini fájlját is átírtam, hogy ott is lejjebb vegyek dolgokat, de sajnos semmi eredmény. Boston ugyanúgy szaggat. Meg, ahogy láttam nem csak én vagyok az egyetlen, akinek Boston a mumus. szinte minden második Pc-s erre panaszkodik. Minden esetre köszönöm a választ! :)
2012. dec. 3. 06:45
 3/4 anonim válasza:
Ez gyári hiba (sz@rul portolták konzolról..), elméletileg már dolgoznak rajta... Jó lenne valami konkrét infót kapni, de nekem a Ubi support csak annyit mondott, hogy már próbálkoznak a javítással..
2012. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod, akkor még várok a javításra! :)
2012. dec. 13. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!