Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype frissítés probléma, win...

TYÜTYI2006 kérdése:

Skype frissítés probléma, win 7 x64-en, rendszergazdai fiókot kér, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van skype-om. Kamera nélkül persze, és csak ingyenesre használom haverommal. A rendszer win 7 x64 Ma jelezte délelőtt 1 ablakba, hogy kellene frissíteni, valami msn-es frissítés talán. Letöltöttem az oldalról, és elindítottam. [link] Kivettem a pipát, a kezdőlaptól, kereső szolgáltatástól, és tovább. "A telepítőnek nem elegendő a jogosultsága a C:\ Program Files (x86)\skype\phone könyvtár megnyitásához, ezért a telepítés nem folytatható. Jelentkezzen be rendszergazdaként, vagy forduljon a rendszergazdához." Mivel win 7, ezért azt is próbáltam, hogy helyi menü, futtatás rendszergazdaként, de ugyanez. Felhasználó váltás, de ott csak az én fiókom ablaka van olyankor. Csak az én fiókom van csinálva, néztem a vezérlőpultot "TYÜTYI" a rendszergazda fiók, meg van a kikapcsolt "vendég" fiók. Jelszó nincs a fiókomhoz, mert csak én használom, router is vezetékes. A Program Files(x86) könyvtárban a skype mappába még beenged, de a phone-ba már nem. "C:\Program Files\skype\phone nem érhető el. A hozzáférés megtagadva." Próbáltam tulajdonságok biztonságnál birtokomba venni, hogy megváltoztassam a hozzáférési szabályokat, hátha az segít, de hozzáférés letiltva a tulajdonos váltásnál. Hogyan lépjek be rendszergazdaként, vagy hogyan frissítsem a skype-ot.

2012. dec. 2. 12:28
 1/4 Petroszka válasza:
Vetted, vagy kaptad a laptopot? mert ha úgy kaptad, akkor abba már valaki belepiszkált szerintem, vagy csak blokkolta a skypet. ha következőleg ezt írja ki, ne foglalkozz vele.
2012. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Petroszka válasza:
nem tudom, mi lehetett a hiba, én is megcsináltam, amit te, nekem simán végigcsinálta.
2012. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröld ki a Skypot mindenestöl, aztán telepitsd a legujabbat.
2012. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másnap már jó lett. Nem laptop hanem PC.
2012. dec. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!