Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Vista jó? (Bővebben...

A Windows Vista jó? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lesz új gépem és valószínű,hogy vista lesz rajta még nem használtam vistat csak xp. AZ lenne hozzátok a kérdésem,hogy a vista nem "megy el a gépről" szóval,hogy újra kell telepíteni? és miket tud?
2009. aug. 18. 23:30
 1/5 anonim válasza:

jó a vista nekem is az van egyik gépeme a másikon xp a másodikon is xp a harmadikon Windows7 van eé ezen meg vista home premium

nekem tetszik! ugyanúg kell újra telepíteni mint a többit! mondjuk én még nem csináltam! ?:D

2009. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megbízható nem fagy le meg ilyenek?
2009. aug. 18. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
VISTÁBA jobb a tüzfal!, és több biztonsági védelem van!, vista netezésre és a hétköznapi dolgokra van, szép a kinézete több felhasználói extrákkal, ha játszani szeretnél, akkor XP de ha mindegy én a WINDOWS 7 ajánlom! biztonságok majdnem minden gépre JÓ még ingyen van béta verzióban! nekem bevált jó gyors és még szép is!
2009. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vistát sokan szidják, a Win7-ről csak jókat mondanak. Szóval inkább várj a Win7-re. Amúgy volt valami cikk is ahol a Vistát zsákutcának ismerték el a fejlesztők...szóval gondold meg adsz-e rá pénzt! Addig is Xp.
2009. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond a Vistával.Nekem tökéletesen műküdik.Home premiumom van.
2009. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!