Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » K-lite codecs pack vagy más...

K-lite codecs pack vagy más fajta kell windows 7-re? Szükséges vagy a media player és egyéb lejátszó kellően tud kezelni formátumokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tettem rá K-Lite Codec Pack-ot, de elméletileg nem kell.
2012. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kovács Pistike01 ***** válasza:

A windows media player önmagában codecek nélkül nem sok mindent játszik le.


Codec packok helyett viszont javaslok olyan lejátszókat, amikbe ez bele van már integrálva.


pl vlc, potplayer, kmplayer, gomplayer


Amit én elsősorban preferálok és a saját gépemen is használok alapértelmezettként az a potplayer. Egyetlen hátrányának azt tartom, hogy nem tud magyarul, bár ez igazából nem mérvadó. Letöltheted mellé esetleg a vlc-t is, amit ez a kettő közül az egyik nem játszik le, az szinte nem is létezik. Aztán majd eldöntöd, hogy melyiket akarod elsősorban használni, és azt állítod be alapértelmezett lejátszóként.


[link]


[link]

2012. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem lévőt csak megerősiteni tudom, rakj fel VLC Media Playert, elég gyors, nagyon jó, ingyenes, és nagyon sokféle formátumú videófájlt tud kezelni.
2012. dec. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows Media Player Classic Home Cinema, mindent játszik és automatikusan kapcsolja a hardwares gyorsítást.
2012. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!