Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen a...

Droako kérdése:

Miért nem működik rendesen a Watchmen pcjáték?

Figyelt kérdés
Megvettem a Watchmen: The end is night című játékot, ami 1. és 2. részből áll, de egy cd-n van. Ezekből eleve csak a másodikat engedi telepíteni, az elsőnél folyton errort jelez. A második rész ugyan elindul, megy is, de irányíthatatlan, mert a billentyűzetet és az egeret nem engedi egyszerre használni, és ha nyomom, hogy menjen előre, a gomb elengedése után még kb fél percig rohan előre... próbáltam, hogy levettem a beállításoknál mindent a legalacsonyabb minőségre, de úgy sem működik. Valakinek lenne javaslata, hogy mi lehet a probléma illetve hogyan lehetne orvosolni? (Packardbell EasyNote TK gépem van)

2012. dec. 4. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!