Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7 prof. Tanulásra kaptam,...

Lilluli0361 kérdése:

W7 prof. Tanulásra kaptam, nem aktiválhatom! A frissítések közül melyiket kell törölnöm, hogy ne üzengessen állandóan és megszűnjön a fekete képernyő?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

WIN7-nél, már nem úgy megy, mint régen az XP-ben!

WIN7-hez Aktivátor kell telepítened, ahhoz, hogy eredetinek lássa a Microsoft...

2012. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megoldást. Megtaláltam:Windows 7 Activator.exe
2012. dec. 5. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemesebb inkább átállni az Ubuntura! Minden fontos és kevésbé fontos alkalmazást megtalálhatsz teljesen ingyen és legtöbbször nyílt forráskóddal. Sokkal biztonságosabb, mint a Win, és sokkal több mindenre állíthatod be. Igaz, egy kicsit tanulni kell, hogy teljesen átláthasd, de egy átlag felhasználónak nem kell több, mint egy nap.

Szóval van ingyenes kiváló irodai csomag, kép, film, zene, stb. szerkesztő, hogy csak pár dolgot említsek rengeteg alkalmazás van, egy dologra természetesen több alternatívát is választhatsz. :)

2013. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!