Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme feltelepíteni...

Mi értelme feltelepíteni ezelet a programokat a játékok, programok mellé?

Figyelt kérdés
Ha feltelepítek egy játékot, programot, mindig felajánlja a Babylon toolbar, Sweetim toolbar, Ask toolbar-okat mellé. De ez mind vírus! Viszont hiába veszem ki a pipát, hogy nem kell feltelepíteni, mégis feltelepíti. Miért?

2012. dec. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vírus,inkább reklámozás
2012. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az Ask toolbar biztos vírus 100%, viszont a sweetim-et sehogyan sem tudom eltüntetni a firefox-ból. Pedig kiveszem a pipát, tehát nem kell, mégis felrakja ezeket a gépemre.
2012. dec. 4. 18:41
 3/7 anonim válasza:
Firefox újratelepitése.
2012. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert próbáltam az opera-t is, de ott nincs a sweetim, viszont az opera meg sokkal lassabb, és hamarabb összeomlik, mint a firefox. Köszönöm.
2012. dec. 4. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

nem virus hanem adware a neve, reklamprogram

beirod a googlebe hogy remove sweeim toolbar peldaul es koveted az ott leirt utasitasokat,

2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erről már néztem egy videot a youtube-on. Programok és törlések-ből már kitöröltem, Toolbar cleaner-el is eltávolítottam, firefox- tools- add-ons- extensions ban nincs jelen. Van még ez a registry key eltávolító módszer, de én ehhez nem értek.


De valószínű, hogy amikor töröltem a programok és törlések-ből az internet explorer toolbar 4.6 by sweetimpack programot és megkérdezte, hogy: meg akarja tartani a seetimpack weboldal és sweetimpack kereső beállításokat, akkor én az "igen"-re nyomtam, mert nyorsan csináltam és nem figyeltem. Azt hittem, hogy ha az igen-re nyomok, akkor letörli az egészet.

2012. dec. 4. 20:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Most akkor telepítsem fel újra azt a hangfelvevő programot (ami között a második toolbar vírust tartalmaz) aztán a toolbar-okat töröljem le megint? de most a "meg akarja tartani a beállításokat" itt a nem-re nyomok.
2012. dec. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!