Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Főleg számítógép zsenik...

Főleg számítógép zsenik segítségét szeretném kérni. Létezik olyan program amivel meg tudom csinálni hogy egy netes oldalt elmentsek ugy hogy akkor is meg tudjam nyitni amikor nincs netem? Alul a többi

Figyelt kérdés

[link]


pl. ezt az oldalt, a youtube videók nem kell hogy menjenek az gondolom amugy sem működne úgy, de az oldalt teljesen lementeni és a hivatkozások amik benne vannak azokat is meg tudjam nyitni. hogy tudom ezt megtenni?


2012. dec. 4. 21:15
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Böngésződbe Weboldal mentése és válaszd a Teljes --et ne csak a "csak html -t!

[link]

2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

[link]


Szerintem ilyesmire gondolsz, mint ezek. Így nemcsak egy oldalt tudsz letölteni, hanem egy beállítható mélységben az egész webhelyet. Nem tudom, a gyakorlatban mit tudnak ezek a progik, én régebben kísérleteztem ilyesmivel, de igazán jól nem tudtam kitapasztalni a mesterfogásokat.

2012. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!