Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GIMP 2.8- ban hogyan tudok ....

GIMP 2.8- ban hogyan tudok . JPG vagy . PNG fálj kiterjesztésbe lementeni?

Figyelt kérdés

Tehát elkészítem a képet Rámegyek,hogy Mentés és nincs olyan ,hogy Jpg csak valami .xcf


hogyan tudom lementeni .jpg fájlba?



2012. dec. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Exportálás menüponttal. A nem gimpes formátumú mentést áttették oda az átláthatóság kedvéért.


Amúgy nem érdemes png-be menteni, csak amikor exportálod a végleges képet, mert azok a dolgok, amiket a png nem támogat (pl rétegek), azok elvesznek a fájlodból. Csak akkor mentsd el png-be, ha már nem akarsz rajta dolgozni, vagy pedig ha más célból akarod felhasználni (exportálni) a fájlt.

2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az exportálás menüpont alatt pedig csak .jpg fájlok vannak.


Nekem ezt az .xcf fájlt kéne lementeni .jpg be.

2012. dec. 4. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ablak alsó részén van a Formátum menüpont, azt kell kinyitni, és ott lehet kiválasztani a típust. Fent megadod a nevet, és mentheted is.

JPG esetén lesz még egy kérdés a minőségről. PNG esetén lesz egy figyelmeztetés, hogy nem kezeli a rétegeket, lapítani fogom, folytathatom.

2012. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!