Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom meg ezt a képszerk...

Hol találom meg ezt a képszerkesztőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Régebben a windows xp-men volt egy edit nevű képszerkesztő progi, ami azt hiszem alapból volt az op rendszerben, de most, hogy újra telepítettem nem találom sehol.

Vajon hol keressem? Honnan tudom letölteni?


2012. dec. 5. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A Windowsnak a Paint(brush) az alapértelmezett képszerkesztője, nem igazán raknak alternatívákat még bele.


Az Edit szerkesztést jelent, emiatt még rákeresni is alig lehet ha tényleg van ilyen program.

2012. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem használd ezt:

[link]

2012. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem microsoft photo editor volt, de már nekem sem települ ha újrateszem a wint. Elképzelhetőnek tartom, hogy valamelyik frissítés letolja a gépről.
2012. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Photo Editor az Office része volt valamikor, nem beépített:

[link]


Nézd meg telepítéskor hogy ki lehet-e választani az összetevők közül, de az újabb verziókban elképzelhető hogy összevonásra került egy másik programmal, vagy akár ki is vették.

Van ma már annyi ingyenes alternatíva, amivel egyszerűbb vagy bonyolultabb szerkesztést is el lehet végezni.

2012. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg :)
2012. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A Photo Editor az Office része volt valamikor, nem beépített:"

ez így igaz. a Microsoft Office Proff. Ultimate egyik modulja volt, de a 2003-as Office-ben már felváltotta a MS. Picture Manager alkalmazás.

így éred el, ha a MS. Office telepítve van:

[link]

2012. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Microsoft Photo Editor 3.01


Last Updated: Nov 3, 2008

License: Freeware Free

OS: Windows Vista/2003/XP/2000/98/Me/NT


Letöltés:

[link]

2012. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!