Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit és hogy kell beállítani a...

Mit és hogy kell beállítani a Windows hangrögzítőn, hogy felvegyen hangot? Olvass:

Figyelt kérdés

Már kerestem a Googlen és a Windows súgóba, de nem értem.

A Start menü -> Minden program -> Kellékek -> Szórakozás menüben lehet megnyitni a Hangerőszabályzót és a Hangrögzítőt. Odáig eljutottam. Amikor megnyitom a Hangerőszabályzót a lejátszásnál a Realtek HD audio Output van megjelölve és minden bevan pipálva alatta a következő hangerőszabályzók megjelenítése feliratnál.

De én felvenni akarok ekkor az AUDió Device feliratot kell bejelölni vagy a Realtek HD audio Input feliratot? Mi a különbség a kettő között? Én mind a két beállítást kipróbáltam, de nem vesz fel! Mit kell még rajta beállítani, hogy felvegyen? Netes rádiókból akarok felvenni rövid számrészleteket, tudom, hogy csak 60 másodpercet vesz fel, annyi pont elég lesz. És azt is olvastam itt, hogy vannak jobb programok felvételre, de egyelőre örülök, ha ezen betudom állítani a hangrögzítést. Tehát hogyan lehet?



2012. dec. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsika, a hangrögzítő a mikrofonból veszi a hangot.
2012. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Milyen operációs rendszer? XP? Vista? 7?
2012. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Xp van!
2012. dec. 5. 14:47
 4/5 anonim válasza:

Én Windows 7-et használok, abban elmondom, hogy hogy csinálom.


Először is ajánlom az Audacity nevű programot, és azzal veszed fel, a forrást át kell állítani "stereo mixer"-re (vagy valami ilyesmi).


Ha nincs ilyen, akkor engedélyezni kell. Windows 7-nél így kell:

Vezérlőpult => Hang => Felvétel tab => Jobb klikk az üres helyre => Letiltott eszközök megjelenítése => Az újak között a Stereo Mix-et jobb klikk engedélyezés. Onnan már elérhető lesz.


Ezzel a windowson lejátszódó hangokat tudod felvenni, legyen akár az egy zenelejátszón hallható dal.


Remélem segítettem!

2012. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hangrögzítő >Súgó menü: Témakörök

[link]

2012. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!