Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ha elrontottam...

Szandra1110 kérdése:

Mit csináljak ha elrontottam a gépemet?

Figyelt kérdés
Próbálgattam témákat,és most olyan lett a gépem,hogyha kiad egy szövegbuborékot akkor nem látom a szöveget mert fekete,minden fekete!És nem tudom visszaállítani rendesen!Ha szólok anyunak akkor meg nagyon mérges lesz,mert elrontottam a gépet!Meg lehet oldani ezt a problémát?? :O

2012. dec. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy rend szervisszaállítást tegnapra!amúgy milyen az op rendszer?xp vagy win7?esetleg 98?
2012. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pj0tr ***** válasza:

Hát ha ezt nem tudja megoldani akkor ne is próbálkozzon a rendszer visszaállítással. Csak nagyobb problémát okoz.

Inkább szólj anyukádnak, mielőtt még jobban elrontod.

2012. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kattincs jobb egérgombbal az asztalra-aztán menj a tulajdonságokra és ott van hogy témák.az állítsd Windows xp-re.ha olyan rendszeretek van..
2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asszem szólok anyunak...Xp-m van...De nem látok semmit...Nem tudok olvasni,szöveg helyett nagy feketeség van... :O ...Anyu munkatársának az élettársa ért a gépekhez,ha anyu nem tudja megcsinálni akkor sztem szól neki...Vagy nem tudom...
2012. dec. 5. 14:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lett a gépem!:))
2013. jan. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!