Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges az alábbi módon...

Egerecske kérdése:

Lehetséges az alábbi módon windows 7 telepítólemezt készíteni? (lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy felhúzok egy friss windowzt majd utána a feltelepítem a programokat, és hogy majd a későbbiekben ne keljen vacakolnom a programok fel telepítésével csak beraknám a lemezt és a friss windoszal együtt fel mennének ezek a programok. Ha lehet ilyent csinálni kérem h részletesen írjátok le hogy kell.
2012. dec. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, de a másolat készítéséhez is egy program kell. Egy partíciómásolatot kell készíteni, de egyszerűbb egy másik partícióra, mint lemezre. Pl ezzel:


[link]

2012. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem telepítőlemez lesz, hanem egy másolat a partícióról, ami csak ezen a gépen fog működni. Saját testreszabott telepítőlemezt nem így kell csinálni, az jóval nehezebb...
2012. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha azt csinálom h oprendszer fel, majd a többi ami kell,driverek,programok stb.és az egészről csinálok egy biztonsági mentést. Ha később bármi gubanc van ez a biztonsági mentés megoldja a problémát?
2012. dec. 5. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam is így működik. Egy 40 GB-os partíción van a WIN7 a driverek és a használt programok. Amikor minden fent van és be van állítva akkor elmentem a komplett partíciót a másik partícióra - ez egy kb 10-15 GB-os fájl - és ha gond van, akkor visszaállítom 15 perc alatt. Ezt a WIN7 alapból tudja, de én XP-s korom óta így csinálom, mert nekem ez vált be. A NortonGhost nekem erre a célra tökéletes... Igaz, fizetős...
2012. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!