Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Virtual Boxot hogy kell...

A Virtual Boxot hogy kell használni?

Figyelt kérdés

annyi lenne a problémám,hogy mikor elindítok egy rendszert ezt írja ki:

fatal: aztán még ír utána valamit hogyan lehet megcsinálni?


2012. dec. 5. 20:39
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Mihez kell konkrétan? Csak mert ha egy bizonyos programhoz kell, akkor lehet elérhető olyan formában az interneten, amikor egybe van csomagolva a programmal a DosBox előre beállított értékekkel.

A GOG nevű játék értékesítő oldalon így van pl. minden régi DOS játék, és még W8 alatt is mennek.

Csak azért írom, mert nekem még soha nem volt elég türelmem beállítani a DosBoxot és így hibaképernyőkig jutottam vele mindig. :)

Nem hiába, ezt eredetileg igazi Linux kockáknak írtál linuxra.

2012. dec. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
le kell tölteni egy képfajlt .iso?
2012. dec. 6. 07:05
 3/4 A kérdező kommentje:
most a win98 dos winme ubuntu t próbáltam ki
2012. dec. 6. 07:07
 4/4 A kérdező kommentje:
amikor elindítok egy ubuntu 7.10-et meg fejlettebb verziót akor mindig beleakad egy kritikus hibába: azt írja a részleteknél hogy:vmi van a rammal(ennyi ram van megadva:335mb)mi lehet a hiba?
2012. dec. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!