Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen erős videókártyát...

UnstoPPaßle kérdése:

Milyen erős videókártyát ajánlottok az AMD Trinityhez?

Figyelt kérdés

Szervusztok, az lenne a kérdésem, hogy az AMD Trinityhez mondjatok egy erős videókártyát, amelyik harmóniába van a procival, elfut vele minden játék FullHD-be és van egy 30 átlagFPS is. Az ára a videókártyának olyan 20-35k között legyen. A válaszokat előre is köszönöm.


Annyit hozzátennék, de ezt csak zárójelbe én egy Sapphire 7750 Ultimate-re gondoltam mi a tapasztalatotok vele jól viszi a játékokat Full HD-be vagy szar és van nála jobb?



2012. dec. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem vetted meg a Trinity APU-t, akkor ez az elképzelés nem igazán kifizetődő. Önmagában egy hd7770 vagy gtx650Ti(20-35k között) jobb teljesítményt ad mint az A10-5800k+hd6670 crossfire rendszerben, ráadásul a hd7750 nem is jöhetne szóba.
2012. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából így lenne a gépkonfingom:


Alaplap: Asus F2A85-V Pro

Processzor: AMD Trinity

Videókártya: Sapphire 7750 Ultimate

Winchester: Western Digital 1TB

Táp: Delux AT 500W

Memória: Még nem döntöttem el milyen, lényeg 8GB


Ennél valami jobbat tudtok, hogy úgy 130k-140k között maradjunk és a fentebb leírt követelmények meglegyenek?

2012. dec. 6. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nem jó, ebben az árban már több variáció lehetséges, de teljesítményben(főleg játék) mind magasan jobbak az általad felvázolt konfigurációnál.
2012. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor valami jobbat tudnál. (Amúgy megjegyezem a Trinity több teszten is behagyta i5-öt és i7-et játékba is 30 fps-t produkálta emiatt voksoltam mellette)
2012. dec. 6. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Például: [link]


de lehetne i3-mal FX-szel is.

2012. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az A10-5800K a piac legjobb INTEGRÁLT videóvezérlőjét tartalmazza, de ebben az árkategóriában hiba lenne azt választani, amúgy az athlonII 750K egy igp nélküli Trinity.
2012. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a Trinityvel nem lehetne kihozni egy Hybrid-Crossfire dolgot, mert pl Prohardveres tesztbe a legjobb teljesítményt érte el ilyen téren, szóval azért csak tudd valamit ez a processzor. Igazából én egy ilyen hybrid megoldásra hajaznék sokkal többet add, a procit nagyon lehet húzni, az APU-ja kemény, az ára olcsó szerintem ez best buy. Az alaplappal meg kész mese lennne akkor hol a probléma vele csak ezt nem értem : /
2012. dec. 6. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Integráltba a legerősebb az APU, de diszkrét kártyák között még a hibryd rendszer is nagyon gyengén teljesít, a tesztben nem is szerepel erősebb kártya, mert nincs egy súlycsoportban velük. Te azt nem érted hol a probléma én meg azt nem értem miért nem érted?
2012. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!