Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel csinálják azokat a...

Mivel csinálják azokat a prezentációkat, amik olyanok mint egy nagy poszteren egy folyamatábra, és nagyítással és kicsinyítéssel lépteti a fóliát?

Figyelt kérdés
többször is láttam hasonlót többnyire körökkel és zöld színben.

2012. dec. 8. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] :)
2012. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez micsoda tulajdonképpen? Egy olyasmi mint a power point, azaz saját formátummal rendelkező prezentációkészítő, aminek a lejátszásához is a program kell? Van Windows, Linux, és Android alá is?
2012. dec. 9. 09:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy ezt csak neten lehet szerkeszteni regisztráció után? Tárolja is a felhsználók prezentációit?
2012. dec. 9. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

(Első)

Regisztrálni kell, igen, és ha online szerkeszted, akkor tárolja is a prezijeid. De van Windows-ra letölthető offline szerkesztője is. És gondolom saját formátuma van. Azt írja, bárhol lejátszható, de nem tudom, hogy speckó program kell-e hozzá (ha igen, biztos ott van). De próbáld ki szerintem, az a biztos. :)

2012. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!