Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez, hogy működik?

Ez, hogy működik?

Figyelt kérdés
Linux van most a gépemen, nem rég még Windows 7 volt rajta, lecseréltem mert azt hittem könnyebb rajta programozni... Szeretnék megint Windowst használni, találtam egy Windows Home Server 2011 nevű Windowst. Milyen ez? Ugyan úgy fog működni mint a Windows 7?
2012. dec. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ha már egyszer váltottál Linuxra, ne add fel, ne menj vissza windowsra!

2. Milyen programozási nyelvben dolgozol?

3. Nem, a home server nem windows7, az nagyon egyszerű otthoni szervernek lett kitalálva, de a windows úgy egyáltalán nem való szervernek.


Szivesen segítek, inkább maradj Linuxon! Milyen disztribúciód van?

2012. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Linux. De miért lenne könnyebb rajta programozni? És mi az, hogy "programozni"? Programnyelv? Cél?

És csakugyan: Milyen Linuxod van? Mi nem stimmel vele? Mennyi ideje próbálgatod? Úgy tűnik, ugyanúgy ész nélkül akarod lecserélni az oprendszert, mint előzőleg. Csigavér.

Egyébként meglepne, ha nem "találnál" valahol Win7 telepítőt is, miért akarsz egy újabb sötét lóval kísérletezni?

2012. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem bírok OpenGL programokat futtatni.

Lubuntu 12.10 -em van.

2012. dec. 9. 05:39
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg mert jó jogtiszta rendszert használni...

A windows home server 2011 meg 14.000 FT.

De láttam használt xp -t 15.000 FT -ért.

Melyiket vegyem?

2012. dec. 9. 05:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem. A Windows mindig is erősen túl volt árazva ahhoz képest, amit tud.


OpenGL-nek vígan mennie kell Linux alatt. Ha kicsit részletesebben leírod, milyen környezetben dolgozol ill. pontosan mi a hiba, akkor tudunk neked segítein.

2012. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Az OpenGL szempontjából Linux vagy Windows egykutya. Vélhetőleg te csináltál valamit rosszul, ezen miért segítene a rendszerváltás? Megint cseppenként adagolod az információkat: Mi az, hogy "nem tudsz OpenGL-es programokat futtatni". Miféle programokat? Te írtad őket? Milyen nyelven? A fordítás frankó, de nem indulnak el? Milyen hibaüzenettel állnak le? Ha tényleg ez a problémád, miért nem ebben kérsz segítséget?


"Meg mert jó jogtiszta rendszert használni..."

Ezt a mondatodat nem tudom hova kötni, és képtelen vagyok értelmezni. Kitűnő érv a linux használata MELLETT, de olybá tűnik, mintha azt magyaráznád vele, hogy miért egy olcsóbb windowst vennél a naprakész helyett, de ez se egyértelmű. Inkább olyan a felhangja, mintha szerinted a linux használata lenne illegális, szemben a M$-rendszerrel.

A becélzott két W között nem tudok igazságot tenni. Az XP nekem pompásan bevált, de mit kerteljünk, eljárt fölötte az idő. A másik változatot nem ismerem, őszintén szólva nem is igen izgatja a fantáziámat.

2012. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam az OpenGL problémát, Java -n volt, az Eclipse besz*rt.
2012. dec. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!