Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapom ezt a hibaüzenetet...

Miért kapom ezt a hibaüzenetet minecraft szerverhez való csatlakozáskor? (bővebben kiegészítésben)

Figyelt kérdés

hu-minecraft klienst használok és amikor csatlakozni akarok az s1 vagy s2.v4host.eu szerverekhez azt írja, hogy erre a szerverre csak hu-minecraft klienssel lehet csatlakozni... kb 4-5 hónapja játszok rajta és eddig ilyen gondom nem volt...


[link]



2012. dec. 8. 22:50
 1/6 Pamkutya válasza:

Nem tudom, de nekem is ezt írja ki és az feltűnt nekem, hogy a máskor tömve lévő szervere (s2, s1), csak 20, 30 ember játszik! És nekem ha nem ezt írja ki, akkor pedig ezt:

A belépés sikertelen: Bad login vagy,

A belépés sikertelen: null

Mi lett a Hu-Minecraft-tal?

2012. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is nem tudom mi le7et vele de nagyon örülnék ha végre csinálnának vele valamit!
2012. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most meg:

A belépés sikertelen: Yes

2012. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is volt ez a NULL-os és a belépés sikertelen: YES
2012. dec. 9. 23:26
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és amikor KexxKennynek szóvá tettem h valami gond lehet a szerverrel akkor lehülyézett engem, h semmi gond sincs vele én vagyok a szar.. ennyit erről -.-"
2012. dec. 9. 23:28
 6/6 A kérdező kommentje:
ez a szerver vicc komolyan mondom :) reggel felmentem.. igaz h én olyan laggos szervert nem láttam még.... majd utána 10 perccel már nem tudtam mert... nem miért is működne? -.-" utána meg már megint azzal szenvedett h hu-minecraft kliens kell hozzá...
2012. dec. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!