Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék videobol kivágni...

Hogyan tudnék videobol kivágni egy kis részt?

Figyelt kérdés
Youtubera szeretnék feltölteni de mivel 11.26perc és csak 10.00percet lehet felrakni, ezért gondban vagyok. a windows movie maker egy szar, mert amikor "clipeket" csinálok darabokra szedem, egyből lefagy. kérlek linkeljetek be valami olyan programot amivel meg tudom vágni a videót, és persze nem bonyolult! előre is köszi
2009. aug. 20. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Most még olvasgattam ez után, találtam egy programot, Virtual Dub a neve de egyszerüen érthetetlen amit ez is csinál. Sikeresen kivágom a kivánt részt, és mikor elmentem 8GB!!!!-os videót csinál egy 126mbos videóból. Segítsetek!!!
2009. aug. 20. 15:10
 2/7 anonim válasza:

Igazából windows moviemaker-rel is megoldható, de én az adobe premier pro-t ajánlom.


Amikor elmented vagy exportálod, vigyázz milyen fileformátumot, kódolást és felbontást választasz.


ajánlott felbontás:

Recommended: 1280 x 720 (16x9 HD) and 640 x 480 (4:3 SD)


ajánlott kódolás:

H.264, MPEG-2 or MPEG-4

2009. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A virtual dub nagyon jó kis progi egyszerüen csak directsetram copit kell választanod :)


de van magyar verzió is :)

[link]

2009. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VirtualDub, NanDub...directstreamcopy...ahogy mondták>>> [link]
2009. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha YouTubera teszed akkor nem titkos a tartalma,ha gondolod küld el,kivágok belőle másfél percet,azt vissza küldöm.
2009. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeket! sikerült megcsinálnom, amúgy csak egy rajzfilmről volt szó, de egy külföldön élő magyar barátomnak raktam fel, akinek régóta akartam megmutatni, de csak msot sikerült megszerezni a videót. msnen meg nem tudtam elküldeni mert ritkán van net közelben, de ha sikerül oda ülnie akkor youtubon megnfogja nézni! emailben már megkapta a címet:) ha titeket érdeklne egy tényleg vicces rajzfilm sorozat egyik legjob része akkor katt rá:) jó szórakozást!

http://www.youtube.com/watch?v=7qxk5Zdhovw

2009. aug. 20. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Királyságos a rajzfilm :) és szivessen :)
2009. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!