Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 2-höz hol találok jó...

The Sims 2-höz hol találok jó cracket?

Figyelt kérdés

Nos... lemásolták nekem a sims2 és tölöttem hozzá crakat minden rendben volt addig a percig míg épitkezni kellet volna... ugyanis nem tudok építkezni.. T_T valki segítsen nekem mert fél éve ezzen görcsölök...

köszönöm


2009. aug. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A másolt Simseket felejtsd is el! Torrent el töltsd le az Évszakokig.(ha tovább töltöd a SeROM miatt nem fogsz vele tudni játszani)

A torrentesekben legtöbbször mindig van crack és kód generátor. Ha kell torrent írj privit.

2009. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá crack... Töltsd le a Házi kedvenc RELOAD-ot oszt csá!
2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert ahhoz nem kell crack fiam? De igen...
2010. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt úgy csinálták meg, hogy úgy installálja.(Ha nem gondoltad volna.) Amúgy skidrow csapat, razor1911 csak csinált hozzá, ha nem találsz.(Amúgy egy EA-s cuccot még én is átverek.)
2010. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!