Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A képernyő illesztő nem...

A képernyő illesztő nem válaszol és utána sikeresen helyreáll. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Windows 7 Home Premiumom van 32-bites , LG E500-as laptopom.

Nvidia 306.97 verzió 8400 M G. Sok mindent kipróbáltam, de nem múlt el a hiba. Tud segiteni valaki ?


2012. dec. 9. 12:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Már jó valahogy megcsináltam
2013. jan. 20. 16:04
 2/2 anonim válasza:

Feltehetően vírus. Nekem ugyan ez a problémám. Csak azok a rendszereim produkálják amelyeknek internet elérése van. Több számítógépem is produkálja már. Mind más kiépítésű.

A hiba leírása: A monitor elsötétül, majd visszajön a kép. Kiírja "A képernyő illesztő nem válaszol és utána sikeresen helyreállt." Chrom lefagy tőle. Az sötét képernyő egyre gyakoribb hiba. Elsötétül a kép. Majd későbbi stádiumba monitor pixelek villannak fel véletlenszerűen tömegesen. Később automatikusan leáll a gép. Egyre többször leáll, lefagy.

Cseréltem benne videókártyát is. A probléma maradt. Elhívtam egy hardwares kollégám. Elvitte a gépet tesztelni, semmi baja nem volt. Vissza tettem az én rendszer winyóm, ujra előjött a hiba, de mostmár nem kapcsol le a gép. Ugylátom tömeges a probléma, mert még 3 hasonló kérdés van itt a gyakorikérdések.hu-n

2013. júl. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!