Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPadre milyen módon tudok ....

IPadre milyen módon tudok . Doc és . Pdf formutumu fájlokat tölteni és megnyitni?

Figyelt kérdés
Van egy iPadom, amit tanulás céljából szereztem be. Rengeteg könyvem megvan gépen, dokumentumokban és pdfekben. Van erre valami program vagy fájl kezelő, amivel egyszerűen meg tudom nyitni őket?

2012. dec. 9. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Legeslegeslegeslegesleges leg egyszerűbb dolog, én is így csinálom. :)

Elküldöd magadnak emailben. :) Simán meg tudod nyiti őket utána, a pdf eket pedig el is tudod menteni iBooksba és ott lapozgatni őket.

Jobb ha a doc ot is pdf re konvertálod és úgy küldöd el magadnak, így eltudod azokat is menteni iBooksba.

2012. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem egyszerű azért. Kb 3 gigányi anyagot kéne elküldözgetnem magamnak... Nincs valami office kezelő? Vagy akármi? :D
2012. dec. 9. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

3giga doc, wow :)

Írd be itunesba hogy office, és kidob rengeteg appot. Van sok ingyenes is.

2012. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Multigod97 ***** válasza:

Bedugod az iPadet a gépbe.

Bemész az iTunesba.

Megnyitod az iPadet.

Bemész az alkalmazásokba.

Lemész a lap aljára.

És ott látni fogod azokat az appokat, amelyek megosztanak fileokat és ott lesz az iBooks is.

Ha nincs akkor tölts le egy ilyen file manager appot, de lehet, hogy nem kell.

És húzd be a dokumentumokat.

2012. dec. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!