Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megoldható valahogyan Photosho...

Megoldható valahogyan Photoshopban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy mappán belül van több karakteres réteg. Ezeknek lehet a betűtípusát valahogyan egyszerre cserélni?

2012. dec. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "egy mappán belül"?


Ha úgy érted, hogy egy csoportba tettél pár text réteget, és úgy lehet e egyszerre az összes text réteg betűtípusát változtatni, akkor erre a válasz az, hogy sajnos nem. Külön-külön megoldható csak, eddigi ismereteim alapján.


Mit szeretnél pontosan csinálni? lehet, hogy akár segíthetnék.

2012. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csoportra gondoltam, csak rosszul írtam,bocsi. Hát ajándéknak szeretnék majd ilyen 12 hónapos naptárt készíteni, saját fotókkal stb, csak nem tudom milyen betűtípus legyen majd és ha megoldható lett volna, akkor miután kész, tudtam volna változtatni és amelyik tetszik azt kiválasztani
2012. dec. 11. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem. Hát, sajnos ebben nem hogy én, de a photoshop sem tud segíteni :/

Marad az, hogy külön, külön beírkálod az adott helyekre a dolgokat, vagy egy text layer-ben beírod a naptár egységeit, és kihagysz nagyobb helyeket / tabulátorra osztod.

2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A lényeg, hogy tudom, nem lehet és nem én vagyok béna. Amúgy kicsit fura, mert pl keverési beállításokat lehet egyszerre adni, ezt is megoldhatták volna. Ment a zöld kéz ;)
2012. dec. 11. 18:13
 5/6 anonim válasza:
Megcsinálod 1x a szöveget és Alt+egérrel áthúzod a másik rétegre és csak a szöveget kell átírnod a beállítások maradnak.
2012. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos félreértettél. Ezzel a módszerrel, ha már minden kész, akkor nem tudom megváltoztatni egyszerre az összes text réteg beállításait.


Valőnilűleg a tabulátoros módszert fogom választani, ettől függetlenül, kár hogy nincs ilyen, szerintem hasznos lenne pedig.

2012. dec. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!