Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Open Office 3.3 szövegszerk...

Az Open Office 3.3 szövegszerkesztőben hogyan lehet a nyomtatási elrendezést illetve a webes elrendezést (nézetben) alapértelmezettnek beállítani?

Figyelt kérdés
Hogy amikor indítom a programot, mindig úgy mutassa. Idős, nyugdíjas anyám nem látja a kisebb nézetet, azért akarom neki átállítani, de sehogy nem megy.

#OpenOffice #nyomtatási elrendezés
2012. dec. 11. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan SEJTÉSEM, hogy ezt sablonokkal tudnád megoldani. Átváltasz a kívánt nézetre, azt az üres dokumentumot elmented az alapértelmezett szövegsablonként, és gyanítom, onnantól abban a nézetben fogja kezdeni.


Nem próbáltam ki, lusta vagyok rá, lehet, hogy irtó nagy ostobaságot írtam, mindez csak ötlet volt, hátha bejön.


Egyébként szerintem a nézet helyett inkább a nagyítással operálj, mert a nézetek nem épp erre valók. Átválthatsz webes elrendezésbe, csak könnyen meglehet, hogy a készített dokumentum "szétcsúszik".

2012. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nagyítással "operáltam" a javaslatod szerint, így jó lesz.
2013. jan. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!