Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AutoCAD rajzolásért mekkora...

AutoCAD rajzolásért mekkora órabért lehet kérni?

Figyelt kérdés
Megkerestek egy munkával, de nem tudom mennyit kérjek érte.

2012. dec. 11. 16:02
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Irodai munkába veszik Én anno minimálbért kerestem egy tervezőcég -nél.

Függ a munkától is, mennyi melód lesz vele, milyen a cég akik alkalmaznak, szóval ez inkább rajtuk múlik!


Ne várj sokat, de ne is kérj keveset. Ezt így nem lehet számszerűsíteni.

2012. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha számlaképes vagy, min. bruttó 5000 Ft/óra

...ha nem, megeggyezés kérdése,

Fontos, ha nem vallod be jövedelemként, hogy a NAV meg ne tudja, (bár számla képesség (adása) nélkül, egyik komoly cég sem fog megbízni!)

2012. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy AutoCAD rajzolás az nem mond semmit. Tudni kéne, hogy mit csinálsz benne, milyen szakterületen. Mert nem mindegy, hogy egy 100 emeletes felhőkarcolót tervezel vagy egy cukorkatartó polcot.
2012. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem túl bonyolult meló, inkább csak sok. Termékekről kell nézeti rajzokat készíteni, amit később árajánlatokba, gyártásba stb. használnának. Annyi a csavar a dologban, hogy én ismerem ezeket a termékeket, tehát viszonylag egyszerű dolgom van, de csak úgy bárki aki cad-ben tud rajzolni, annak megadná a leckét..:)

2012. dec. 12. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!