Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy az xbox 360 Slim konzolomra hogyan tudok kiírni játékokat?

Figyelt kérdés
milyen típusú DVD kell hozzá és hogy mi ennek a menete. Még új vagyok ebben és az Assasin's Creed 3-at szeretném kiírni. A boxom most lett flash-elve. Illetve ezek mik jelentenek? :Type: DVD9 x2/XGD3,Release Date: October 30, 2012,Region: PAL,Minimum kernel: v2.0.15574.0,imgburn-el max 2.4 x kiírod. Segítsekek PLS!
2012. dec. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Elviszed egy olyan sunyi-konzolos üzletbe, ahol kiflash-elik neked, aztán leszeded a gémet lehetőleg .ISO kiterjesztésben...

Ha ez megvan, akkor az író programmal (Pl Ashampoo Burning studio) kiírod lemezképfájlból (az ISO fájl)

DE NEM KITÖMÖRÍTVE, AKK NEM LESSZ JÓ!!!

2012. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ! és az mindegy hogy hogy írom ki?? meg a dvd milyen kell hozzá?? már ki van flash-elve. Múlt héten lett megcsinálva :D
2012. dec. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!