Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a francér szórakozik velem...

AllySzat kérdése:

Mi a francér szórakozik velem a Mirilis Action?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek ezt a felvevő programot, ami állítólag jobb mint a Fraps. De engem tőből utál... Az addig oké, hogy szépen felvesz, és ő a saját lejátszójában le is játsza azt, de semmi más nem nyitja meg amit p felvett avi fájlt... Én meg nem fogok gigágat felnyomni youtube ra... Kiexportáltam egy 30 perces videót mp4 be, csinált belőle egy 55 megás 5 perces sz*rt. Nem tudja valaki hogy kényszeritsem rá a Mirilis codecjét a sony vegas 11 re? Mer nem állapot hogy semmi nem tudja kezelni... igy meg semmi értelme nincs a felvevőnek....

2012. dec. 11. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Exportáltad az Action-ből a videót? Mert kell, és akkor jó lesz, nekem legalábbis jó úgy.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen exportáltam... csinált belőle egy 5 perces mp4 et. Most feltettem a 1.12.1 eset, abba megtaláltad a codec filet, szóval most jó :D
2012. dec. 11. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!