Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a LimeWire...

Mi a véleményetek a LimeWire nevű programról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Regebben hasznaltam. Volt amit megtalalt, es persze volt amit nem. Arra viszont mar regota rajottem, hogy nemjo egy helyen keresni. Zenere en DC-t hasznaltam. Programra/film-re torrent-et.
2009. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz program, de nem árt az óvatosság, szeretnek az álcázott vírusok bejönni.
2009. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen és elég jól működött de egy kicsit lassú
2009. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Még nagyon kezdő letöltő vagyok, életemben először ma csináltam ezzel a progival, amit egy ismerősöm javasolt. Azt hallottam, hogy sok a vírus, főleg a nem regisztrálós oldalakon. Nekem Avast-om van, nem tudom az kiszűri-e a rejtett vírusokat.

Szívesen várok még további tapasztalatokat!

2009. aug. 21. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hy!


LimeWire igen veszélyes. én úgy mondanám, h rohadt sok vírus terjed rajta...nem ajánlanám csak fokozott figyelem mellett... Avast egész erős progi, de nem tudom, h tűzfalad van-e, mert az sem ártana...

2009. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a letöltendő szám méretét./átlagosan 3-6 MB/.Ha ettől nagyon eltér pl. 100 KB körüli az nyilván nem zene.Én belefutottam ilyenbe és bizony vírus volt.
2009. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Én 1-2 éve kipróbáltam, de nekem nem jött be, maradok inkább a torrentnél.
2009. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is ezzel kezdtem a letöltéseket...hamar váltottam StrongDc-re és torrentre.
2009. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

A Kaiserhymne-t ezen találtam meg, sehol máshol. Régen én is használtam, de mostanság youtube-ról húzom le a zenéket.

A limewire arra volt jó, hogy stílusok szerint keressek számokat. Kitaláltam hogy nekem most kell egy kis jazz, beírtam, és kidobott jó sokat.

2009. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hy. sztem a limewire az egyik legjobb leggyorsabb letöltő program és szinte majdenm midnent megtalál. de inkább külföldi dolgokra gondolok de magyart is találni vele. vírust nézve azt kell nézned h hány kb egy zene v film ha 300kb v ilyesmi le ne töltsd az tálag mp3 zenék olyan 2000kb-8000kb körül mozognak. és a kiterjesztést is nézd. lehetőleg ha zenét töltesz le akkor mp3 legyen ne wav v wma és miközben töltöd játszad le h mükszik-e. videóknál érdemes mpeg mpg fájlokat letölotesni v estlegt avi-t mást nagoy ne videóklippeknéll de ez inkább csak zeneltöltésre biztonságos.
2009. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!