Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 3 vélemény akinek meg...

Diablo 3 vélemény akinek meg van mit tud mondani róla?

Figyelt kérdés
játékélmény hozza e a 2 színvonalát meg a Blizzard színvonalat van e olyan jó mint a 2 meg h hasonlít e rá v ez is olyan lett mint a mai szerepjátékok h minden egyébb más kategóriával össze lettek kutyulva, ha lehet olyan írjon akinek megvan és tolta már vele

2012. dec. 12. 15:54
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem nagyon tetszik,a kettővel sose játszottam mert utáltam a grafikáját,de férjem diablo 2 fan :D

Most vettem meg neki karácsonyra a 3-at és ki se tud szállni előle...sőt nagyon én se. :P

Nekem egy bajom van hogy túl nagyok a térképek de ez egyéni... :) Nem tudok rosszat mondani róla.Jók a karakterek és a fejlesztés is jól meg van oldva. :)

Szerintem hozta a formáját a Blizzard érdemes megvenni!

2012. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vinchenso válasza:
közel 200 óra játék után azt kell mondjam hogy unalmas ha csak egyedül mászkálsz, nagyon nehezen dobja az értékesebb itemeket, gearelni magad még nehezebb ah ban az értékesebb cuccok 10millátol kezdődnek, ördögi kör de hav spanod vagy akivel tudtok farmolni ugy viselhetöbb szal 15 ezret megér mindenképp de ha sokat tolod ellaposodhat a dolog.
2012. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Unalmas??1000 ora kb wizard...csak multiba nyomom...mindent meg vehetsz aukcios hazba...


Hozza a D2 stilust...skill rendszer hasnlo a stat pontok automatukusak (HC be nem tom)

En nagy D2 voltam..meg Aion is..de a D3 ott van toltsd le act 1 free to play :D

2013. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Es nem kell spam .... minden questbe vannak :D es csak 1 helyen fogsz farmolni..ja es nekem csak 44$ volt :P
2013. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akinek barát kell! Vegyen fel! Tomcat20174#2928. Írja oda gyakorikerdesek.hu
2013. jan. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán az 1.07-es pvp patch visszahív egy időre, de mára már totál unalomba fulladt az egész, blizzard a játék lényegét tette tönkre az aukciós házzal, de hát nem hibáztatom őket, hisz minden a pénzről szól, és ez is csak üzlet, de, hogy a kérdésre is válaszoljak, jó játék, ha szereted a h&s-t és nem zavarnak az újítások, meg az aukciós ház szinte "kötelező" használata, akkor hosszú időre le fog kötni, de ne hasonlítsd a diablo 2-höz, mert nem sokban egyezik, d2-re a torchlight 2 hasonlít jobban, mind a két játéknak megvannak az előnyei és hátrányai, de én azt mondom próbáld ki mind a kettőt.
2013. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az AH miatt jött be.
2013. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!