Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elállítottam az asztali,...

Elállítottam az asztali, tálca és start menü ikonjainak megjelenítési formáját és nem tudom hogyan kell visszaállítani azokat, hogyan kellene?

Figyelt kérdés
úgy történt hogy Társítást alkalmaztam egy fájlon amikor valamit elnyomtam és most az összes asztalon, tálcán és start menüben lévő alkalmazásokat is abban jeleníti és nyitja meg de nem tudom hogyan kell vissza csinálni azt segítenétek ebben hálás volnék érte.....
2012. dec. 12. 18:33
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Tippelek Windows 7, de leírhatnád az op rendszert!

Ha cak megjelenítési probléma akkor keress rá és töröld az IconCache.db fájlt.

Amúgy meg keresd a fájltársításoknál (xp) Sajátgép / Eszközök / mappa beállításai / Fájltársítás


Más op:

[link]

2012. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen Windows hetesem van de az én szerencsétlenkedésem miatt áll fen most ez a helyzet...... lényegében társítottam egy fájlt jegyzettömbé aztán egyszer csak az összes kinti asztali ikon olyan formátumban jelent meg szóval halvány lila gőzöm sincs hogy mi van most hogy kell kivenni azokból hogy ne jegyzettömbé mutassa........
2012. dec. 12. 20:28
 3/3 PC pRo válasza:
Szerintem te egy locky vírust kaptál be! keress rá : LOCKY VÍRUS FILE
2016. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!