Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET Smart Security™...

Altrifla kérdése:

ESET Smart Security™ 5.2.9.12 miért nem enged csatlakozni a hálózathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az említett védelmi rendszert vásároltam meg.

Eddig minden prímán működött, de csináltam 1 frissítést a Win7-en (azóta már csináltam 1 rendszervisszaállítást) és azóta ha be van kapcsolva az ESET tűzfala nem tudok csatlakozni a hálózathoz (alap UPC). Tehát nem a progikat tilja, hanem nem tudja a rendszer azonosítani a hálózatot.

Állítgattam össze-vissza, mindhiába.

Ahogy letiltom a tűzfalat, azonnal csatlakozhatok a netre és minden rendesen működi mint a régi szép időkben, leszámítva a büdös nagy narancssárga ESET pöttyöt a jobb alsó sarokban. Visszafelé ugyanez. Tűzfal be, hálózat el.


Mi a fenét csinálja?



Előre is köszönöm.


2012. dec. 13. 00:23
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Csak tippelek, de próbáld lenullázni a NETSH -t

(Reset internet protokoll tcp ip)


Majd újra megtalálja, akkor engedéjezd neki. Legyen az esetben (próbáld először kikapcsolni, hátha) beállítva a magánhálózatok észlelése!!!


NETSH nullázás MicrosoftFixit 50199 / Reset internet protokoll tcp ip

[link]


Futtasd a FixIt -et!


Van egy másik a WinshockFix -ezt is megpróbálhatod, ha az előző nem sikerült. Ilyenkor a TCP kapcsolataid alapra állnak és az eset-nek fel kell hogy ismerje az új hálózatot!


[link]


közvetlen hivatkozás

MicrosoftFixit 50199

[link]


WinshockFix

[link]

2012. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszike a sok jó tanácsot, de Én ezekhez sík vagyok.

Úgyhogy fogtam és jó parasztosan az egész ESET-et töröltem és jól kiganyéztam utána. Újrapakoltam.

Bejött.

2012. dec. 14. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!