Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem egy u torrent új...

Leszedtem egy u torrent új verziót, amit sokan leszedtek, de nem láttam feltüntetve a free vonatkozást (szoftbázis) előfordulhat hogy fizetős? Várom a válaszaitokat.

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 07:39
 1/3 karesz01 ***** válasza:

Ha nem "Free" akkor "Freeware" szoktak írni a licensz sorba .


uTorrent v2.2.1 B25302 (magyar)

[link]


uTorrent-1.6

[link]


uTorrent 3.1.2.26773

[link]


uTorrent 3.2.3.28705

[link]


Ha látod az összes fent felsorolt linket akkor a "licensz" sort nézd .

Ha az van oda írva hogy ( free ) vagy ( freeware ) akkor nem kell fizetni érte .


---

Free és Freeware:

Teljes, korlátlan ideig szabadon használható szovtverek.


Shareware:

Ezek a szoftverek egy ideig szabadon használhatók, de bizonyos idő után meg kell vásárolni, regisztrálni kell.


Demo:

Kereskedelmi szoftver 'lebutított' változata. bemutató céljára készült ingyenes változatok.

2012. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a utorrent (mikrotorrent) -ben van a program frissítése sőt kiabál ha elindítod és van új verzió. ne a szoft bázisról szedd le, mert nem biztos hogy az a legújabb.


µTorrent Stable (3.2.3 build 28705)


ez ingyenes


[link]



Ami fizetős az a µTorrent Plus.

2012. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2012. dec. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!