Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro? Videóvágás?

Sony Vegas Pro? Videóvágás?

Figyelt kérdés

Videót kell csinálnom Budapest hídjairól. Néhány hídhoz személyesen kimentem és videóztam (4-hez), mert ebben a hidegben nem igazán volt sok lelkierőm kint fagyoskodni. A többihez találtam egy jó videót, abból fogok részeket felhasználni. A kérdésem az lenne, hogy mit csináljak??? Mert az úgy elég unalmas lenne, ha a fölös részeket kivágva, egymás után beraknám a felvett videókat + amit más videóból szedek ki és alámondom a szöveget... Valami ötlet, hogy hogyan dobhatnám egy kicsit fel?

Előre is köszönöm!



2012. dec. 13. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sony vegas pro-val elég jól megtudod csinálni, persze csak ha értessz hozzá . :)
2012. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó lehet kicsit máshogy kellene fogalmaznom a kérdést:

Nincs semmi ötletem csak rámsózták. És az úgy elég unalmas videó lenne, ahogyan azt a leírásban írtam... :(

A Vegas Pro-t meg csak azért emeltem ki, mert azzal szoktam videót vágni.

2012. dec. 13. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 effekt, elejére fasza intro, meg is van oldva.
2012. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!