Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani jó videó...

Tudnátok ajánlani jó videó vágó/szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Olyan Sony Vegas Pro 11 kaliberű-re lenne szükségem, tudás, lehetőségek, és kezelhetőség szempontjából. Sajnos azért nem lehet, pont ez mert nem bírná a gépem. 64 magos proci kéne hozzá, nekem meg csak 32-es van :S. Jó, ha ingyenes, de az sem hátrány igazán, ha fizetős. Csak jó sok mindent lehessen csinálni vele. Köszi szépen a válaszokat

2012. dec. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
64-magos. :-))) Ha 32-BITES processzorod van, akkor az ma már meglehetősen gyenge. Nem tudom, mit tudnál futtatni vele. Talán Avidemux, Virtualdub.
2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Virtualdub +1
2012. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de Én nem értek a számítógépekhez :D Sajnos csak visszaböfögni tudom amit nálam nagyobb koponyák mondanak nálam aztn vagy jól sikerül, vagy nem. Most éppen nem :D Köszönöm a válaszokat, és h nem röhögtetek annyira körbe :D
2012. dec. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!