Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet VideSpin nevezetű...

Hogy lehet VideSpin nevezetű programmal a videó alá szöveget tenni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy videóm, ami alá szeretném beírni a szöveget, esetünkben a dalszöveget. Hogyan kell? Tudna valaki segíteni nekem?

2012. dec. 14. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
*VideoSpin
2012. dec. 14. 19:47
 2/5 anonim válasza:

Rákattintasz a lent lévő videóra,( amit már lehúztál a kis sávba) -ugrás a videó szerkesztőbe, vagy valami ilyesmi... és lent vannak kis... ikonok és van valami -szöveg beillesztése. Arra kell rákattintanod és onnantól már biztos tudod... :)

Bocsi, nem vagyok egy nagy számítógépzseni és én is nemrég töltöttem le ezt a programot, most fedezem fel, de remélem tudtam segíteni :))

2013. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lent a sávok... Csak annyi az egész, hogy ugye kiválasztod azokból a cifra betűkből a neked tetszőt és lehúzod a vidós sáv ALÁ, abba a sávba, ami eőtt egy nagy "T" betű van. Meg hát persze az alá a kép/videó alá, amelyikbe a szöveget rakni akarod. Ez így érthető vagy fussak neki mégegyszer? :D
2013. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi, a fél szöveg lemaradt, mert másnak is ezeket válaszoltam és gondoltam, minek írjam le 2x?? xdd

tehát: Első vagyok és bocsi, az előző válaszom nagy marhaság volt... ugyanis azzal a módszerrel a kép/videó elé teszi be a szöveget, most megnéztem mégegyszer és rájöttem a szerintem helyes megoldásra... Na szóval annyi az egész, hogy kiválasztasz a cifra betűk közül 1-et, ami tetszik, és lehúzod a videós sáv ALÁ, abba a sávba, ami előtt egy nagy "T" betű van és persze az alá a kép/videó alá, amelyikbe akarod rakni a szöveget... Ez így érthető volt, vagy nekifussak mégegyszer?? :))

2013. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. febr. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!