Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik legjobb letöltés...

Melyik legjobb letöltés vezérlő és az ilyeneket hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Nem torrent letöltésvezérlőre gondoltam hanem sima FTP vagy nem tudom hogy mondják ezt.És leirnátok hogy ezeket hogyan kell kezelni?És ajánlanátok egy jó progit!!
2009. aug. 22. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy mit töltenél vele,de végül is miért kell neked ehhez bármi is ? Én nem használok semmilyen külön progit letöltésre,csak az alapot,de nem is hiányzott még sose. Mindent le lehet húzni ezzel is.
2009. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]


De itt egy gyűjtemény: [link]


Meg egy cikk: [link]

2009. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

FlashGet, Getright.

De tenyleg szukseged van rajuk?

2009. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FTPhez nem kell letöltésvezérlő, bár azzal is megoldható. Bármelyik böngésző alkalmas ftp letöltésre, de azért egy ftp kliensel kétség kívül kényelmesebb. Total Commanderben van egy nagyon jól használható ftp kliens, esetleg FileZila is melegen ajánlható.
2009. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!Azért kell...Mert pld..H játszok és töltök..A letöltés nagyon lelassul...Ha példáúl vmit a Mozilla tölt...És vmit böngészek...akkor is lelaussul..Ha pld vmi miatt ujraindul/kikapcsola gépem...a letöltés megszakad..itt nem.. na ezért:D
2009. aug. 23. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Serintem a Downloadhelper. Firefox pug-in. Letölthetsz vele flash játékokat,videókat is,tud konvertálni.Nagyon okos kis alkalmazás...
2009. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!