Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen hangja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Most lett újra telepítve a gépem és nincs hangja. Win7-em van. Azt írja, hogy a hangeszközöm megfelelően van telepítve és naprakész.
2012. dec. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg márkára pontosan milyen hangkártyád van és a hivatalos weboldaláról töltsd le a legfrisebb drivert ha nem megy írd le pontosan a hangkártya teljes nevét ide és megkeresem neked amúgy Everest Ultimate-val meglehet nézni ha azt se tudnád
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
high definition audio hangeszköz. [link] ezt találtam, lehet abszolút nem jó helyen járok. Próbáltam volna ezt telepíteni és ezt írta ki: Nem található a jelen eszközmeghajtó programcsomag által támogatott eszközmeghajtó. Ha tudnál nekem segíteni, nagyon nagyon megköszönném.
2012. dec. 14. 21:37
 3/4 tabaki ***** válasza:

Everesttel vagy egyéb hardvervizsgáló programmal nézd meg, mert az korrektül kiírja a gyártót és a típust. Anélkül nincs mire rákeresned.

Egyébként a Windowson kívül nem kaptál mindenféle egyéb lemezeket a géped mellé? Ha igen, vélhetőleg valamelyiken rajta van a hangkártyád drivere (is).

Ha végül szerzel drivert, érdemes biztonságos helyen megőrizned, mert a Windows ezt minden újratelepítéskor eljátssza.

2012. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hozzá CD-ket. Sajnos semmi nem megy. Elviszem a sráchoz, aki újra rakta, Ő biztos tudja orvosolni a problémát. Egyébként nagyon köszönöm a segítségedet.
2012. dec. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!