Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videofelvevő programot...

Milyen videofelvevő programot ajánlotok Windows XP-re? VLC mérettömörítés?

Figyelt kérdés

Ilyenhez kellene: [link]

A program amit adtak mellé, kész agyfasz, meg már nem is találom a CD-t. Kipróbáltam a VLC-vel, simán működött, de az a gond, hogy fél perc felvétel több száz mega! Tömörítetlenül vesz fel? Be lehet állítani valahogy, hogy kisebb legyen a fájlméret? Vagy valamilyen más progit ajánlotok?


2012. dec. 15. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom mi az a kép, de a Camtasia nekem bevált, van még Microsoft Encoder, Hypercam, Camstudio is.
2012. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a képernyő képét akarom felvenni, hanem az USB-n bedugott átalakítóét (konkrétan VHS-t)
2012. dec. 15. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl ugyanezt az eszközt használtam , de nem a saját programjával, hanem a movie makerrel és szépen be lehet állítani hogy milyen legyen a videó mérete. Próbáld ki pl azt. De szinte minden videó rögzítő programmal kipróbálhatod.
2012. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha kell az eszközhöz szükséges lemez akkor tudok adni linket ahonnan le tudod tölteni.
2012. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!