Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program vagy weblap...

Van olyan program vagy weblap ami automatikusan letölti és telepíti az általam kiválasztott programokat?

Figyelt kérdés

Mostanság gyakran kell Windows-t raknom, újraraknom és álltalába a Driverekkel és a Fontosabb programokkal együtt. A Driverekkel még nem is lenne baj azt ki bírom, de a programok egyenkénti letöltése és telepítése nagyon elveszi az időmet. Van bármiféle olyan program vagy weblap ami pár általam kiválasztott, már már általánosnak számító, fontosabb programot letöltene és telepítene helyettem, otthagyhatnám, és én addig foglalkozhatnék mással?


Olyan "általános" programokra gondolok mint példáúl a VLC Media Player, uTorrent, iTunes, Daemon Tools, CCleaner, stb... Mindez nekem Windows 7 Home Premium 32bit SP1-es OP rendszerre kéne. Válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 15. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs!


Egyébként kb. ilyen elven települnek a weblapokon keresztül terjedő vírusok is, csak ilyenkor nem te választod ki, hogy mi települjön és hova. És tegyük fel, ha lenne is ilyen szoftver, az hogyan tudná követni, ha egy letölthető install állomány url-je megváltozik. Szvsz sehogy.


Egyébként, hogy ne kelljen mindent újratelepítened, ez a szoftver arra megfelelő, de ez nem fog neked Internetről telepítgetni.

2012. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
2012. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon köszönöm! Nagyon hasznos!
2012. dec. 15. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!