Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Winchesterem egy része van...

A Winchesterem egy része van perticionálva megoldható -e az utólagos particiónálás op rendszer újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Mert a 160gb-ból a c.meghajtónak tettem 40 gb-ot de a D.-t elfelejtettem megcsinálni.. de már régóta használom így és van adat rajta ami folyamatosan töltődjön az internetre...ezért nem szeretném újratelepíteni (xp lemezem van )+egy MiniPE(szervíz cd)

2012. dec. 16. 18:49
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

Asztalon a Számítógép, jobb egérgomb - kezelés menü - lemezkezelés

Ott láthatod a meghajtó teljes méretét, a használtat, az üreset és egyszerűen (grafikusan) tudsz létrehozni másikat a meglévő mellé, bármilyen betűjellel.

Egyszerű a kezelése és azonos nyelvű, mint az xp.

Ha már átméretezni is akarsz, azaz a 40-ből 60 legyen és a többi egy újabb egészt képezzen, akkor Paragon partition magic amit ajánlok, de az fizetős. van Minitool Partition wizard nevű progi, amiben van ingyenes verzió is. De ezek csak extra funkciókhoz kellenek.

A partíciót dos ablakban is tudnád módosítani, de a leírtak alapján nem ismered az ottani parancsokat és lehetőségeket, így használd az első módszert, amit leírtam.

2012. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Ez is lehet egy megoldás:


[link]

2012. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Idáig jutottam el!

Ismeretlen partícó!

ÉS nem tudom formázni!


Töröljem és utána beugrik a lehetőség majd a formázásra?

2012. dec. 16. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismeri fel standard partícióként csak ismeretlenként - tehát nem tudja értelmezni -, így a törlést javaslom aztán új kötet létrehozása, végül formázás és kész...
2012. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már formázom!:)

2012. dec. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!