Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden játék telepítésnél...

Umbro12 kérdése:

Minden játék telepítésnél ugyan az a hiba dll probléma unarc. Dll isdone. Dll próbáltam windows7et felrakni próbáltam xpt hozzáteszem mind a kettő op. Rendszer eredeti és korábban semmi gond nem volt vele. Most vettem új konfigot. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 01:54
 1/3 anonim válasza:

Szeva.

Biztos, hogy nem a konfigoddal van a baj. Cseréld le a videokártya drivered. Nekem ez megoldotta a problémámat. :)

2012. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Szerencsére sikerült megoldani a problémát kiderült hogy memória gond volt hibás volt a ram és kicseréltettem :) és tökéletesen működik :)
2012. dec. 23. 02:24
 3/3 ruszob1989 válasza:
Nekem a szóban forgó dll-el van problémám. De csak a The wither 2-nél. A fifa13 mal és más játékokal nincs problémám
2013. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!