Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ashampoo Core Tuner 2-t...

Az Ashampoo Core Tuner 2-t lehet alkalmazni játékoknál is? Úgy értem, hogy lehet vele nyerni pár fps-t?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam egyszer itt ezt a programot, és az illető azt írta segített. Én nem játszom amúgy, próbáld ki.
2012. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használom már egy ideje, de még odáig nem jutottam hogy játék alatt magasabbra vegyem a prioritást. Mindegy futtatok 1-2 tesztet és kiderül :)
2012. dec. 17. 12:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Futtattam DiRT3 benchmark tesztet. Nem nagy különbség van a beállítások között, de látható hogy nem "haszontalan" program. A magasabb beállítás a legjobb minden programnál, a nagy és a valós prioritás már nem gyorsítják a programokat hanem ellenkezőleg, legalábbis az én 1. generációs i3 processzoromnál ezt tapasztaltam.


Normál prioritás:

Minimum: 22.8

Átlag: 28.7


Magasabb prioritás:

Minimum: 23.3

Átlag: 28.5


Nagy prioritás:

Minimum: 23.2

Átlag: 28

2012. dec. 17. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell külön program ,a feladatkezelőben is lehet a programok prioritását állítani.
2012. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A "beépített" író programmal is lehet lemezt írni. A wordpad-dal is lehet szöveget szerkeszteni. A Media Player-rel is lehet filmet nézni. Az Internet Explorer-rel is lehet böngészni a netet. Soroljam még?
2012. dec. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!