Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e ilyen képszerkesztő...

Van-e ilyen képszerkesztő program? Többi lent!

Figyelt kérdés
"elrégiesíteni" vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, mint az 50es, 60as évek beli fotók... valami olyasmi stílusba szeretném szerkeszteni a képeket...és ha lehet magyar legyen a program. :)

2012. dec. 17. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik fotoszerkesztő program tudja ezt az effektet
2012. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EagleHUN ***** válasza:
88%

Így van Programmal lehet csinálni, de olyanra ne számíts hogy megnyomsz egy gombot és kész. Egy ilyen elöregbítéshez is sok művelet szükséges, amelyekről tudnod kell melyiket miért csinálod meg a képeden.

Ilyen képszerkesztő, retusáló program pl a PhotoShop.

2012. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Effectbank

[link]

[link]

Képek: [link]

2012. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy kattintással lehet elérni, a Photoscape -el én is csináltam, csak azzal az a baj, hogy a 7 vagy 8 antikból kb 5 teljesen pacás meg nem odaillő...
2012. dec. 17. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Online

[link]

a jobb felső sarokban válthatsz angolra

képet feltölteni, és generate.

2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
FotoSketcher, vintage. Egyébként, ha átgondolod, hogy milyen jellegzetességeket tartasz jellemzőnek a mondott korszakokra, bármiféle grafikus programmal kísérletezhetsz.
2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!