Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne 1 problémám a spin...

Zo4 kérdése:

Lenne 1 problémám a spin tires pc games tegnap még jóvólt ma meg azt írja ki hogy (could not load config file form) magyarul=NEM SIKERÜLT BETÖLTENI A CONFIG FILE-BÓL mítől lehet? Valaki segitsen

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 17:31
 1/1 GTA V válasza:
Pfuuuu, hat hallod nekem tudod milyen problemam van,nekem is igy volt tegnap meg jo volt, aztan masnap mikor be akartam toltetni a Folyami atkeles mappot, nem toltotte be rendesen vagyis csak a folyot mutatta kozelrol ahogy folyik ,be toltottem egy masik mapot akkor azt betoltotte de 2 auto van mikozben kene 3 jargany legyen de az egyiknek nem volt meg az egesz kereke nem tudom mi baja lehet :( nekem ilyen config problemam nem volt kopogjam le. nem tudom hogy neked mitol csinalhassa!
2014. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!